Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Eşyalarının tamamını ya da bir kısmını güvenli bir ortamda depolama ihtiyacı duyan kişilere sunulan, sigortalı ve profesyonel bir eşya depolama hizmetidir.

Eşyalarınız, taşınma ve depolama sırasında oluşabilecek her türlü hasara karşı, önde gelen sigorta kuruluşlarıyla yapılan poliçelerle güvence altına alınmaktadır. Koyacak yer bulmakta zorluk çektiğiniz parça veya tüm eşyalarınızı eşyalarınızı battaniye, ip, karton koli ve silindirik fıçılara koyarak liste halinde teslim alıp sonrasında bir hafta öncesinden bildirmeniz suretiyle liste halinde tekrar teslim ediyoruz.

Deneyimli kadromuz ile Türkiye’nin her noktasına evden eve nakliyat yapmamıza ek olarak, depolama hizmeti de sunmaktayız. Depolarımız 7/24 güvenlik kamerası ile görüntülenmekte olup en son teknoloji ürünleri ile desteklenmektedir.

Firma olarak konteyner sistemi kullanmamaktayız. Bunun sebebi konteynerlerin zamanla tozu ve nemi bir sünger gibi içindeki eşyalara çekip çürütmesi ve özellikle beyaz eşya ve mobilyalarınıza zarar vermesidir. Evden eve nakliyat konusunda artık uzmanlaşmış olan firmamız eşyalarınızın depoya giriş sürecini ve bu süreçte eşyalarınızın nasıl taşınması ve saklanması gerektiğini büyük bir tecrübeyle gerçekleştirir.

Eşyalarınızın depolarımıza istifleme işlemi yapılırken yanlış yapılan bir düzenleme eşyalarınızın kendi kendilerine zarar vermesine, aşınmalarına, eğilip bükülmelerine ve hatta kırılmalarına neden olabilir. Bu yüzden ev eşyası depolama işlemi yapılırken dizme işlemi de büyük önem taşır. Konteynerlı depolama işleminde kullanılacak alan nispeten kısıtlı olduğundan dolayı eşyaları sıkıştırma ya da birden fazla konteyner kiralama gibi bir durumunuz oluşabilir. Mülkiyeti firmamıza ait olan depolarımızda saklanan tüm eşyalar kendi aralarında kategorilere ayrılarak istiflenir ve etiketlenir. Ev Eşyalarının korunduğu alan eşyaların saklama sürecinde zarar görmemesi için nem, düşük veya yüksek ısı ve fiziksel temas gibi dış etkenlerden tamamen soyutlanır. Giydiğiniz gömleğinizden tutun da buzdolabınıza varıncaya kadar tüm eşyalar kendi kategorilerinde en uygun şartlarda paketlenir. Böylece eşyalarınızın depomuzda çok uzun süre dahi  kalsa kesinlikle rutubet veya paslanma gibi hiç bir dış etkene maruz kalmayacağının rahatlığını yaşarsınız.

Bunun bilinciyle eşya depolama ve evden eve nakliyat konularında yılların verdiği tecrübeyle yol alan firmamız eşya depolamanın gerektirdiği tüm ihtiyaçları karşılayarak sizlere sorunsuz bir depolama hizmeti sunar. Eşyalarınız Hazal Nakliyat güvencesiyle koruma altında…